Stanowisko: FRONT-END DEVELOPER

Poszukujemy kreatywnego i samodzielnego Frontendowca, niebojącego się nowych wyzwań.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy krakowską Agencją Interaktywną obecną na rynku nieprzerwanie od kilkunastu lat. W portfolio mamy marki takie jak InPost/Paczkomaty, S4E SA, ABCDATA, DHL i wiele innych.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i modyfikacja frontendu stron i aplikacji internetowych, z wykorzystaniem systemu szablonów Twig, WordPressa oraz aplikacji mobilnych

  • tworzenie szablonów poprawnie interpretowanych przez przeglądarki internetowe

  • programowanie w języku JavaScript

  • umiejętność tworzenia responsywnych wiadomości e-maili

  • współpraca z programistami odpowiedzialnymi za warstwę logiki aplikacji

Oczekiwane super-moce:

  • znajomość HTML5, CSS3, Bootstrap 3

  • co najmniej dwa lata doświadczenia lub umiejętności na podobnym poziomie

  • znajomość LESS/SASS

  • umiejętność obsługi programów graficznych potrzebnych do cięcia i optymalizacji grafiki (w szczególności Photoshop)

  • znajomość RWD

  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (git)

  • podstawy JavaScript i biblioteki jQuery

Mile widziane:

  • znajomość Angular
  • znajomość systemów CMS (Joomla, WordPress)
  • znajomość systemu operacyjnego Linux
  • podstawy backendowe
  • poczucie estetyki

Oferujemy:

  • umowę o pracę po okresie próbnym lub B2B (lub inne – jesteśmy elastyczni)
  • widełki 2500-5000 zł „na rękę” w zależności od umiejętności i formy zatrudnienia
  • kartę MultiSport i ubezpieczenie medyczne EnelMed
  • pufy, kawa, piłkarzyki itp.
  • pracę w kilkunastoosobowym zespole, w nowoczesnym budynku w Krakowie, w rejonie ul. Kobierzyńskiej

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@evl.pl

Tekst Ci się podobał? Udostępnij naShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Komentarze

comments